Top Mentors
דף הבית | אודות טופ מנטורס | שאלות ותשובות | כניסת לקוחות | צור קשר
דף הבית >> מומחים >> אמיר הרדוף
הרשמה לניוזלטר!
שם:  
מייל: 
הירשמו עכשיו וקבלו
גישה 
בחינם לדוח מיוחד:
"10 סודות ההצלחה"
שיובילו אתכם להצלחה
בכל תחום בחייכם!

אמיר הרדוף, מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי"
אמיר הרדוף - מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי"

אמיר מדריך בעלי עסקים קטנים באיך לייצר הצלחה שיווקית גדולה בזמן קצר, ומפעיל את אחת מתוכניות ההדרכה העסקית פורצות הדרך בישראל בתחום זה.
 
גישת הליווי העסקי שאמיר ייסד באה לתת פתרון מקיף לכל מה שבעל עסק צריך על מנת לייצר הצלחה עסקית גדולה, עושר אישי, חופש ועצמאות, ולהפוך, לדברי אמיר – "מבעל עיסוק לבעל עסק".

אמיר בעל ידע רחב ומקיף בתחומי פיתוח עסקי, שיווק, מכירות, ניהול והדרכה, ועם לקוחות מכל הקשת העסקית, כולל ביטוח, עיצוב, הדרכה, אימון, הנדסה, אדריכלות, מוצרי צריכה, חקלאות, ועוד רבים אחרים.

בשנת 1999 הקים אמיר, יחד עם 3 שותפים מוכשרים, את חברת Eyeblaster, חברת תוכנה בתחום הפרסום האינטראקטיבי, אשר היום מעסיקה יותר מ- 250 עובדים ופרושה בכל רחבי העולם, עם מכירות של עשרות מיליוני דולרים ורווחיות גבוהה ביותר.
 
Eyeblaster היום עומדת בפני הנפקה בבורסת הנאסדק האמריקאית, לפי שווי חברה של כ-400 מיליון דולר. "הרדוף ליווי עסקי" הוקמה בסוף 2005, במטרה לגלות לאחרים כיצד גם הם יכולים להצליח בגדול.

בהשכלתו, אמיר הוא בעל שני תארים מהטכניון – בהנדסת חשמל ובפיסיקה, וכן עוסק בקארטה מזה 12 שנים, בעל חגורה שחורה דאן 1.
 
אמיר רואה בעצמו מורה ומדריך בנשמה, והוא מעביר הרצאות, הדרכות, קורסים וסמינרים באופן קבוע, וכן מדריך לקוחות עסקיים באופן שוטף באחת מתוכניות ההדרכה העסקית המצליחות ביותר בתחום זה.
 
כל השיטות שאמיר מלמד נבדקו "בשטח", ולקוחותיו רואים תוך זמן קצר מיישום השיטות תוצאות משמעותיות ביותר אצלם בעסק – ותוצאות בחשבון הבנק. 
גלית נבון
הרצאה מעניינת, סוחפת, מלאה בידע מעניין, ובעיקר פרקטי. אמיר מרצה מרתק, סוחף ושומר על קשר רציף עם הקהל כך שאי אפשר היה לאבד אותו לרגע. הנסיון משתקף בכל משפט וזה בהחלט נותן אמון ורצינות להמלצותיו. חזרתי עם המון רעיונות לשינוי ולפיתוח בעסק שלי ואני שמחה להמליץ לסובבי. כמאמנת אישית להתפתחות בקריירה, שמחתי לקבל כלים נוספים ומעניינים לצד מתודולוגיות נפוצות ולהרחיב את ארגז הכלים שלי ושל סובבי. אני מרגישה שיש לי עוד מה לשמוע מאמיר ואני בטוחה שאגיע לשמוע עוד בעתיד. הגעתי מרחוק והיה שווה כל ליטר דלק. והכי חשוב - תודה רבה על ההזדמנות והארוח המפנק!
דבורי גתי יוסף
אמיר מקצוען אמיתי, ומדגים הלכה למעשה איך "עושים את זה". תתבוננו בו, תקשיבו טוב לדבריו, תקראו את המסרים הכתובים שלו, וגם אתם תדעו איך "עושים את זה". אני כבר מיישמת שינוי בעסק בעקבות הדברים של אמיר, יש לי הרגשה מאד טובה לגבי השינוי, ואדווח על התוצאות בהמשך.
נורית כהן
אחת מהחוויות המדהימות ביותר שעברתי, מה שספגתי כאן הוא דבר שטרם אוכל לומר במילים... את מלוא הרגש, העוצמה והשאיפה שהחדירה בי ההתכנסות הזו לחי. המשיכו בדרכם וראו ברכה והצלחה.
חגית פופר
יכולתך לסחוף אחריך בלא משוא פנים, מתוך יושרה וקבלה בלא תנאי ומתוך אמונה באדם. ידע רב, מקוריות, מחשבה, יצירתיות צנועה ומוכנות לתרום... יש לי רק מילים טובות, אספר על המפגשים המעצימים איתך.
איריס לבנון
הכנס היה נפלא, מאורגן בצורה מושלמת, מקצועי, נעים, הצוות נהדר, היתה אוירה מצויינת, אחד הכנסים הכי טובים שהייתי בהם.
     כל המוצרים של אמיר הרדוף
מאמרים
איך מראיינים ומגייסים עובדים מנצחים?
נשרף העסק מה עכשיו - שיווק למתחילים
עשרת הדיברות ליצירת ערך
מוצרים
סודות השיווק והמכירה
כלים ומוצרים
סודות השיווק והמכירה
   מערכות יחסים
   זוגיות
   משפחה
   ילדים
   רווקים / רווקות
   כסף
   אימון לכסף
   חינוך פיננסי
   ניהול כלכלת המשפחה
   יצירת שפע
   חינוך פיננסי לילדים
   רוחניות
   חזון אישי לחיים
   דמיון מודרך
   חשיבה חיובית
   קריירה ועסקים
   אימון עסקי
   הצבת מטרות ויעדים
   ניהול עובדים
   שיווק
   שיווק באינטרנט
   מכירות
   השגת משרה
   מיומנויות הצלחה
   אימון תת המודע
   הצבת יעדים והשגתם
   דימוי עצמי
   ניהול זמן
   הישגים לימודיים
   עמידה בפני קהל
   איכות חיים
   אימון לאורח חיים בריא
   איזון בית עבודה
   רגיעה
דף הבית | אודות טופ מנטורס | Affiliate Program | כניסת מומחים | כניסת לקוחות | הרשמת מומחה | צור קשר